U ponedjeljak 23. kolovoza rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić susreo se s Brunom Ćelić koja je od ove jeseni zaposlena na poziciji koordinatora istraživačkog programa  Nanovic Instituta za europske studije Sveučilišta Notre Dame / iz Sjedinjenih Američkih Država. Bruna je do sada živjela i radila u Washingtonu i New Yorku gdje je stekla iskustvo i vještine, a tijekom svojeg trenutnog boravka u Zagrebu odlučila je posjetiti naše Sveučilište i razmijeniti informacije o suradnji Hrvatskog katoličkog sveučilišta i Sveučilišta Notre Dame.
Rektor Tanjić upoznao je Brunu s radom i planovima koje naše Sveučilište ima za budućnost svojeg razvoja.

Bruni želimo puno uspjeha i Božjeg blagoslova na novoj poziciji te se veselimo budućim suradnjama.