Sudionici projekta Tjelesna aktivnost i psihološka dobrobit: od navike do identiteta financiranog od našeg Sveučilišta, sudjelovali su na 23. Danima psihologije u Zadru s dva usmena i jednim poster priopćenjem. Voditelj projekta, doc. dr. sc. Dragan Glavaš, diseminirao je preliminarne rezultate dvaju istraživanja: Do beliefs matter? The role of physical activity in the psychological health of young aduls? te The mental toughness of active runners as a protective factor for intention manifestation: strengthening perceived behavioural control and mitigating barriers.

Zajednički rad studenata sudionika projekta pod naslovom Psychological well-being of students non-exercisers, exercisers and athletes: the role of gender izložili su studenti, Patrik Grubor i Rej Kovačević.

Veselimo se daljnjem napretku projekta i novim izlaganjima.