Nedugo nakon što je objavljen drugi broj studentskoga lista Hrvatskoga katoličkog sveučilišta Kompas, svi dosadašnji brojevi mogu se pročitati i u elektroničkom obliku na internetskoj stranici HKS-a unicath.hr.

U potpunosti su tako dostupni nulti broj iz 2018. u kojemu je glavna tema odgovarala na pitanje „Što je to (Hrvatsko) katoličko sveučilište?“, zatim prvi broj iz 2019. koji je u temi s naslovnice predstavio humanitarni projekt „Daj 5 za Benin“, te najnoviji broj objavljen prije nekoliko tjedana u kojemu je središnja tema bilo predstavljanje studentske razmjene u okviru programa Erasmus+.

Kompasom se Hrvatsko katoličko sveučilište želi predstaviti sadašnjim i budućim studentima te široj javnosti kroz „priče“ o identitetu, odjelima, događanjima, uspjesima i postignućima studenata i profesora. Želi se pružiti dublje razumijevanje temelja na kojima je izgrađeno Sveučilište i pokazati zašto je ono jedinstvena visokoškolska institucija u nas.