Na proslavi 53. svjetskog dana sredstava društvenih komunikacija održanoj u petak 31. svibnja na Hrvatskome katoličkom sveučilištu u Zagrebu, Hrvatsko društvo katoličkih novinara dodijelilo je nagrade i priznanja, a ovogodišnju nagradu za životno djelo dobio je glavni urednik Glasa Koncila mons. Ivan Miklenić.

S ponosom u ime cijele akademske zajednice čestitamo našoj studentici prve godine diplomskog studija Komunikologija – Interkulturalna komunikacija i novinarstvo Matei Vidulić koja je proglašena dobitnicom priznanja za mlade novinare. Priznanje joj je dodijeljeno za rad „Udovi smo jedni drugima” (Ef 4, 25). Od social network communities do ljudskih zajednica ili: Društveni pustinjaci na Danima komunikacija“.