Članovi Kluba studenata sestrinstva Nutrix u ponedjeljak, 10. veljače 2020. posjetili su uoči Svjetskog dana bolesnika Samostan Misionarki ljubavi – sestre Majke Terezije koje skrbe za siromašne i bolesne. Tom prigodom studenti su korisnicima njihove pučke kuhinje i bolesnicima koji tamo borave mjerili krvni tlak i razinu šećera u krvi. Zajedno sa studentima posjetu su prisustvovale pročelnica Odjela za sestrinstvo izv. prof. dr. sc. Marta Čivljak i Vesna Mijoč, mag. med. techn.

Sveta misa povodom Svjetskog dana bolesnika biti će u utorak, 11. 2. 2020. u 18 sati u Sveučilišnoj kapeli na Hrvatskom katoličkom sveučilištu. Misu predvodi prof. dr. sc. Jerko Valković, pročelnik Odjela za komunikologiju.