U subotu 28. travnja studentice Hrvatskog katoličkog sveučilišta s Odjela za komunikologiju i Odjela za sestrinstvo u pratnji asistenta Kristijana Sedaka posjetile su Caritasov Dom sv. Vinko Paulski za osobe s poteškoćama u Oborovu pokraj Zagreba.

Već tradicionalno druženje sa štićenicima pod nazivom „Mala gozba ljubavi“ organiziraju časne sestre iz Zaklade Maria di Mattias koje su ujedno i voditeljice doma. Grupa štićenika pripremila je kratke plesne točke, recitaciju i nekoliko pjevačkih nastupa. Studentice su sudjelovale u programu animirajući ih na ples i pljeskanje u ritmu glazbe. Cjelokupnom programu posebnu notu dao je duhovni glazbenik Luka Balvan zbog čijeg su dolaska štićenici bili posebno radosni.

Cilj Gozbe je kroz slavljenje svete mise, sudjelovanje u posebno pripremljenom programu i druženju upoznavanje volontera i prijatelja Zaklade sa štićenicima, ali i međusobno darivanje idejama, pjesmom i smijehom.