Naši studenti Odjela za komunikologiju, točnije 43 studenata i studentica uz asistenta Kristijana Sedaka, sudjelovali su na festivalu “Dani komunikacija” koji se održao u Rovinju od 12. do 15. travnja. Ondje su slušali brojna zanimljiva predavanja komunikacijskih stručnjaka iz cijeloga svijeta poput Brada Parscala, Susan Bennett, Susan Credle, Grahama Finka, Jayante Jenkinsa i dr. Sudjelovali su također na studentskim radionicama i debatama kao što su “Kako dobiti posao u agenciji?”, “Jesi li i ti medijski (ne)pismen”, “Na kreativcima svijet ostaje”, “Koliko vjerujemo medijima” i sl., a one su im omogućile korisna saznanja koja će im pomoći u daljnjem obrazovanju i praksi. Neki studenti odazvali su se i na sastanak s Anom Tkalac Verčić, predsjednicom HUOJ-a i Ankicom Mamić, vlasnicom IM&C agencije za odnose s javnošću. One su kroz razgovor sa studentima objašnjavale kako su došle na sadašnje pozicije, odgovarale na pitanja koja su im studenti postavljali i davale savjete za poslove koji ih čekaju nakon studija. Studenti su se vratili nasmijanih lica s ispunjenim očekivanjima i s mnogo dobrih sjećanja i korisnih informacija, a izrazili su i želju za ponovnim odlaskom sljedeće godine.