Studentski zbor Sveučilišta u Dubrovniku organizira Sveučilišne Jadranske igre. Riječ je o zabavno-sportskom projektu koji obrazuje mlade o kulturnoj baštini i tradiciji Hrvatske kroz zanimljive igre i aktivnosti, a istovremeno razvija suradnju između sveučilišta kroz prijateljstvo među timovima.Na Igrama će sudjelovati osam timova studenata i to sa: Sveučilišta u Dubrovniku, Zagrebu, Rijeci, Splitu i Zadru, RIT Croatia, Hrvatskog katoličkog sveučilišta i tim međunarodnih studenata Erasmus+.
Članovi tima Hrvatskog katoličkog sveučilišta u sastavu Marko Pranjić, Marko Blašković, Marko Mikulec, Andrej Kostić, Zvonimir Brleković, Ivan Forko, Ivan Pražen, Lucija Stanojević, Gloria Glibo i Petra Pavlić posjetili su u srijedu 29. ožujka 2017. godine rektora Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željka Tanjića koji im je zaželio sretan i blagoslovljen put u Dubrovnik.