U srijedu 15. srpnja 2020. godine u Varaždinskim Toplicama potpisan je Sporazum o suradnji Hrvatskog katoličkog sveučilišta i Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju Varaždinske Toplice. Sporazum uključuje nastavne, znanstveno-stručne, znanstveno-istraživačke i druge aktivnosti od zajedničkog interesa, i to u području psihologije, biomedicine i zdravstva i drugih područja znanosti. Temeljem Sporazuma potpisan je i Ugovor o suradnji o provođenju stručne prakse studenata druge godine diplomskog sveučilišnog studija Psihologija. Sporazum su potpisali rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić i ravnatelj Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju Denis Kovačić, dr med., a potpisivanju su prisustvovale pročelnica Odjela za psihologiju Hrvatskog katoličkog sveučilišta doc. dr. sc. Ljiljana Pačić-Turk i pročelnica Odjela za sestrinstvo izv. prof. dr. sc. Marta Čivljak.