Na temelju članka 55. Statuta Hrvatskog katoličkog sveučilišta, članka 138. Pravilnika o ustroju i o radu Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Odluke KLASA: 100-01/23-02/004, URBROJ: 498-03-02-01-23-001 od 13. siječnja 2023. godine o postupku prijma te Izvješća komisije za provođenje postupka prijma, rektor, prof. dr. sc. Željko Tanjić, donosi

RJEŠENJE O PRIJMU

Željka Golubić izabire se na radno mjesto Javni službenik na radnom mjestu I. vrste – stručni savjetnik, Stručni savjetnik u Samostalnom odjelu za osiguranje kvalitete, na određeno vrijeme u punom radnom vremenu, s pripadajućim koeficijentom složenosti poslova radnog mjesta 1,232 uz probni rad od 6 mjeseci.

Obrazloženje
Hrvatsko katoličko sveučilište raspisalo je Natječaj za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto Javni službenik na radnom mjestu I. vrste – stručni savjetnik, Stručni savjetnik u Samostalnom odjelu za osiguranje kvalitete, na određeno vrijeme u punom radnom vremenu uz probni rad od 6 (šest) mjeseci, objavljen u Narodnim novinama broj 7/2023 od 18. siječnja 2023. godine, na mrežnim stranicama Hrvatskog katoličkog sveučilišta te pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje. Nakon provedenog natječajnog postupka Komisija za provođenje postupka prijma dostavila je Izvješće rektoru Sveučilišta. Na temelju navedenog odlučeno je kao u izreci Rješenja.

REKTOR
prof. dr. sc. Željko Tanjić

UPUTA O PRAVNOM LIJEKU:
Protiv ovog Rješenja kandidati mogu podnijeti žalbu u roku od 15 dana od dana objave rješenja.