U srijedu 21. rujna 2022. rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić u Vijećnici Hrvatskog katoličkog sveučlišta susreo se s državnom tajnicom Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade Željkom Josić, dr. med.

Susretu su prisustvovali: prorektor za organizaciju i poslovanje prof. dr. sc. Gordan Črpić, prorektor za međunarodnu suradnju prof. dr. sc. Hrvoje Štefančić, prorektor za nastavu prof. dr. sc. Roko Mišetić, prorektor za znanost prof. dr. sc. Roberto Antolović, pročelnik Odjela za sociologiju izv. prof. dr. sc. Mario Bara, pročelnica Odjela za psihologiju izv. prof. dr. sc. Ljiljana Pačić-Turk te tajnica Kabineta Emina Kovačević i načelnik Sektora za demografski razvoj Mislav Rubić.

Prilikom sastanka razgovaralo se o suradnji između dviju ustanova.