Doc. dr. sc. Sandra Nakić Radoš, spec. clin. psych., s Odjela za psihologiju, organizirala je radni sastanak radne skupine za prevenciju i tretman peripartalne depresije u okviru COST Akcije Research Innovation and Sustainable Pan-European Network in Peripartum Depression Disorder 7. srpnja 2021. Docentica Nakić Radoš vodi ovu najbrojniju radnu skupinu od oko 90 istraživača i stručnjaka u području peripartalne depresije iz 26 zemalja. Zbog epidemioloških mjera, sastanak je održan po hibridnom modelu pri čemu su uživo na Hrvatskom katoličkom sveučilištu sudjelovale još i dr. sc. Maja Brekalo i Maja Žutić, mag. psych. s Odjela za psihologiju. Ostali članovi sudjelovali su online putem Zoom platforme te su prezentirali do sada napravljena pregledna istraživanja, diskutirali o tekućim i budućim zadacima i pripremali se za pisanje kliničkih smjernica za prevenciju, dijagnozu i tretman peripartalne depresije.