U periodu od 5. rujna do 9. rujna, izv. prof. dr. sc. Sandra Nakić Radoš i Lucija Prepušt, diplomantica s Odjela za psihologiju sudjelovale su na dvodnevnom radnom sastanku Core Group unutar COST Akcije Perinatal Mental Health and Birth-Related Trauma: Maximising best practice and optimal outcomes (DEVOTION) u Dublinu. Kako Akcija ulazi u završnu četvrtu godinu rada, grupa od 15-ak kolega evaluirala je napredak Akcije, planirala naredne sastanke u 2023.g., izrađivala Konsenzus na temu porođajne traume te dogovarala prijavu na natječaj Horizon 2020.
Sastanak se održao na Odjelu za sestrinstvo i primaljstvo, na Trinity College Dublin, sveučilištu koje je osnovano 1592.

Sudionici su imali priliku posjetiti poznatu knjižnicu Old library, ‘najvećom sobom’ u Irskoj dugoj 64m i širokom 12m koja broji 200,000 primjeraka knjiga te poznatom knjigom Book of Kells, oslikanim rukopisom Evanđelja na latinskom oko 800. godine.