U četvrtak 19. studenoga 2015. održan je u Vijećnici Hrvatskog katoličkog sveučilišta sastanak s nastavnicima prve godine preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija sestrinstva koji će s nastavom započeti 3.prosinca 2015. godine.                                                                                                                                                                                                                                                                                   Nastavnike je u svoje i ime prorektora pozdravio rektor Sveučilišta prof.dr.sc. Željko Tanjić i v.d. pročelnice studija sestrinstva doc. dr. sc. Marta Čivljak.

Cilj sastanka je bio upoznati nastavnike s programom studija i s nekim tehničkim pitanjima u izvođenju studija.

Nastavnici sveučilišnog studija sestrinstva imaju bogato iskustvo u nastavi i nadamo se da ćemo se svi zalagati za unapređenje kvalitete studija te ponuditi studentima znanja, vještine i kompetencije za usavršavanje u njihovoj struci. – istaknuo je rektor Tanjić.

Uz rektora i prorektore Hrvatskog katoličkog sveučilišta prisustvovali su v.d. pročelnice studija sestrinstva doc. dr. sc. Marta Čivljak, nastavnici i vanjski suradnici Hrvatskog katoličkog sveučilišta. sestrice_slikica