Doc. dr. sc. Siniša Bilić – Dujmušić neće moći održati pismene ispite iz kolegija Stara povijest Istoka i kolegija Rim i Dalmacija, zakazane za 2., odnosno 3. veljače. U dogovoru sa studentima odnosnih godina, ovi će ispiti biti pomjereni na slijedeće termine:
pismeni iz kolegija Stara povijest Istoka u subotu, 6. veljače u 11.00 sati,
pismeni iz kolegija Rim i Dalmacija, u subotu, 6. veljače u 13.00 sati.
Ispiti će biti održani online preko platforme MS Teams, u timovima unutar kojih je držana nastava iz ovih kolegija.
Studenti koji kolegije nisu slušali tijekom ovog semestra, a žele pristupiti pismenom ispitu, trebaju mailom od profesora zatražiti da ih upiše u odgovarajući tim.
Studenti koji su ostvarili pravo izlaska na usmeni ispit, također će odgovarati online i mogu mailom zatražiti termin bilo kojeg dana ispitnog roka (osim nedjeljom).