Natječaji - projekti Hrvatskog katoličkog sveučlišta

Zaklada Adris objavila je natječaj za dodjelu sredstava za programe: znanje i otkrića te stvaralaštvo, ekologija, baština i dobrota

Zaklada Adris objavila je natječaj za dodjelu sredstava za programe u sljedećim kategorijama:

ZNANJE I OTKRIĆA te STVARALAŠTVO, EKOLOGIJA I BAŠTINA i DOBROTA.

Ujedno je objavljen natječaj za stipendiranje učenika srednjih škola, redovnih studenata na preddiplomskom i diplomskom ili integriranom preddiplomskom i diplomskom studiju na hrvatskim i inozemnim sveučilištima.

Isto tako na natječaj za stipendiju mogu se javiti polaznici poslijediplomskog doktorskog studija i međunarodnog dvojnog doktorata.

Za sredstva Zaklade mogu se natjecati pojedinci (fizičke osobe) i institucije (pravne osobe) koji udovoljavaju uvjetima natječaja.

Prijave na natječaj zaprimaju se zaključno do 13. lipnja 2022. godine, a podnose se isključivo na hrvatskom jeziku putem službenih obrazaca Zaklade.

Detalji natječaja i obrasci za prijavu dostupni su na: https://www.adris.hr/odnosi-s-javnoscu/zaklada-adris/natjecaji/natjecaj-2022/