PROGRAM HRVATSKOG KATOLIČKOG SVEUČILIŠTA ZA EUROPSKU NOĆ ISTRAŽIVAČA

EUROPSKI TRG, 27. 9. 2019. od 17 do 22 sata

Odjel za sociologiju: Društvo i okoliš – jučer, danas, sutra?

Odjel za psihologiju: Kutak s (ne)poznatim psiholozima | vidite li tunelski? taj čudesan um: koliko ga zaista možemo kontrolirati?

Odjel za povijest: Slaganje slagalica austro-Ugarske  | Igra rizik  | Izrada lepeza

Odjel za sestrinstvo: Simulacija akutnog opitog stanja (dan/noć) pomoću 3D naočala | Kardiopulmonalna reanimacija pomoću 3D naočala | pokreni srce –  primjena automatskog vanjskog defibrilatora | nečiste ruke – infekcija na vidiku

Europska noć istrazivača_letak

Projekt „Techno-Past Techno Future: European Researchers´ Night“ (TPTF_ERN) financiran                                                    je u sklopu Okvirnog programa EU za istraživanje i inovacije – Obzor 2020, broj                                                                                                       ugovora 818748.

Sadržaj ove mrežne stranice isključiva je odgovornost Hrvatskog katoličkog sveučilišta.