Prof. dr. sc. Livia Puljak u srijedu 5. travnja 2023. gostovala je na PhD.meetupu. S obzirom na svoja iznimna znanstvena postignuća, PhD.meetupovci zamolili su je da s njima podijeli trikove i smjernice za bogatu znanstvenu produkciju u izlaganju pod nazivom Kako uvesti rutinu pisanja znanstvenih radova. Profesorica Puljak uspjela je dočarati i prikazati lakoću pisanja znanstvenih radova te time oduševiti mlađe kolege. Uz to, korisnih i praktičnih savjeta nije nedostajalo. PhD.meetupovci još jednom zahvaljuju profesorici Puljak na dolasku na PhD.meetup te nesebičnom dijeljenju svog bogatog iskustva. Dok čekaju sljedeći susret i novu temu, PhD.meetup očekuju važne novosti – sutra 12. 4. 2023. izlazi prva epizoda PhD.meetup PODCASTA! O čemu će se govoriti i sve ostale detalje, možete saznati već sutra na društvenim mrežama Hrvatskog katoličkog sveučilišta. Jedva čekamo čuti dojmove prvih slušatelja!