Hrvatsko katoličko sveučilište u sklopu karitativne akcije “Srce za Ukrajinu” započinje s prikupljanjem materijalne humanitarne pomoći za kolege s Ukrajinskog katoličkog sveučilišta i njihove obitelji.

Prikuplja se hrana i higijenske potrepštine. Svatko može izabrati što će donirati i nije nužno da se donira sve iz predloženih paketa. Obiteljski, dječji i higijenski paket su samo prijedlog Crvenog križa temeljem kojeg će se složiti paketi za naše kolege na Ukrajinskom katoličkom sveučilištu i za njihove obitelji.

Kutije u koje možete odložiti svoje priloge nalaze se u prizemlju kod porte Sveučilišta i na međukatu između prizemlja i prvog kata.

Ako želite, možete pomoći i  uplatom u Fond solidarnosti Hrvatskog katoličkog sveučilišta iz kojeg će se pomoć uplatiti Ukrajinskom katoličkom sveučilištu.
Podatci za uplatu:
HR1123400091110353987
Model: 00
Poziv na broj: OIB uplatitelja
Svrha: Fond solidarnosti – Ukrajina

Hvala svima na vašem velikom srcu za