U srijedu 26. veljače 2020. u dvorani “Blaženi Alojzije kard. Stepinac” pročelnica Odjela za sestrinstvo Hrvatskog katoličkog sveučilišta izv. prof. dr. sc. Marta Čivljak, dr. med. održala je predavanje: “Budi odlučan – postani slobodan!” kojim se Hrvatsko katoličko sveučilište pridružilo obilježavanju “Hrvatskog dana bez dima”.

Studentice i studenti Odjela za sestrinstvo započeli su kampanju “HKS bez dima”, koja je započela danas i trajat će idućih sedam dana, a promovira štetne utjecaje konzumacije duhana i duhanskih proizvoda.

Idućih tjedan dana putem naše Facebook stranice vodit će vas kroz prvih 7 dana nakon prestanka pušenja uz korisne savjete.

Njihove savjete pronaći ćete na FB stranici Hrvatskog katoličkog sveučilišta svako jutro u 7.30 sati. Pratite nas!