Dragi studenti,

Hrvatsko katoličko sveučilište trenutno prolazi postupak inicijalne akreditacije za preddiplomski sveučilišni studij Softversko inženjerstvo za društvene primjene koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje. U tu svrhu stručno povjerenstvo održat će niz sastanaka s našim visokim učilištem. Obvezan su dio protokola odvojeni sastanci s upravom visokog učilišta, predstavnicima nastavnog osoblja i studentima.

Ljubazno vas molimo da se u petak, 7. listopada 2022., g. s početkom u 11.15 sati u što većem broju odazovete na online sastanak sa stručnim povjerenstvom koje bi željelo čuti i vaš glas. Ako ste zainteresirani za sudjelovanje, molimo da se javite na e-mail adresu tajnistvo@unicath.hr kako biste dobili poveznicu za sastanak.