Dragi studenti,

Iduće godine Zagreb i Rijeka su domaćini Europskih sveučilišnih igara koje će se održati od 18. do 23. srpnja 2016. Niže prilažemo popis sportova u kojima će se mladi sportaši natjecati. Ukoliko ste zainteresirani za sudjelovanje, pratite obavijesti na stranici Zagrebačkog sveučilišnog športskog saveza (http://www.zsss.hr) gdje ćete pronaći termine prijava i eventualnih kvalifikacijskih natjecanja za pojedine sportove. Ukoliko imate dodatnih pitanja slobodno se obratite Tihani Brkljačić (tihana@pilar.hr). Sudjelovanje na ovom natjecanju pruža vam, osim odmjeravanja sportskih vještina sa drugim sportašima, i priliku za upoznavanje i druženje sa studentima iz cijele Europe, te predstavljanje Hrvatske na međunarodnom nivou.

Waterpolo

Free Climbing