Zagreb, 29. rujna 2021.

Poštovane studentice i studenti Hrvatskog katoličkog sveučilišta!

Bliži se prvi akademski dan na Hrvatskom katoličkom sveučilištu i radujemo se ponovnom susretu s vama.

Sve vas pozivamo da u ponedjeljak, 4. listopada 2021. godine na spomendan svetog Franje Asiškog zajedno započnemo XII. akademsku godinu 2021./2022.

U 10 sati slavit ćemo zaziv Duha Svetoga u crkvi svetog Antuna Padovanskog na Svetom Duhu. Sve vas, drage studentice i studenti, pozivamo na sveto misno slavlje.

Uobičavali smo nakon svete mise imati susret u Velikoj dvorani HKS-a u novoj zgradi i  to događanje je uvijek bilo ispunjeno radošću ponovnog susreta.

No, s obzirom na epidemiološke mjere susret u Velikoj dvorani  HKS-a  u 11.45 sati održat će se samo za studente prve godine svih preddiplomskih sveučilišnih studija i njihov dolazak je obvezan.

Snimka susreta u Velikoj dvorani bit će dostupna na YouTube kanalu Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

Radosno vas očekujem,

REKTOR