U sklopu projekta: Razvoj novog modela stjecanja kliničkih vještina provedbom stručne prakse na studiju sestrinstva, u ponedjeljak 14. lipnja 2021. godine u Vijećnici Hrvatskog katoličkog sveučilišta potpisan je ugovor s tvrtkom Medis Adria za opremanje Kabineta vještina. Osim predstavnika Tvrtke Medis Adria potpisivanju sporazuma prisustvovao je rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić, prorektor za organizaciju i poslovanje prof. dr. sc. Gordan Črpić,  prorektor za znanost prof. dr. sc. Roberto Antolović, pročelnica Odjela za sestrinstvo, ujedno i voditeljica projekta  izv. prof. dr. sc. Marta Čivljak, voditeljica Službe za strateško planiranje,  razvoj i projekte Martina Tolić te stručni savjetnik u Službi za strateško planiranje, razvoj i projekte Renato Vrebac.

Opremanjem Kabineta vještina studenti Sestrinstva dobit će jedinstvenu mogućnost praktičnog rada na suvremenim modelima lutaka. Time će biti u mogućnosti  dobro uvježbati vještine propisane katalogom kliničkih vještina i kvalitetno se pripremiti  za rad s pacijentima.