Prof. dr. sc. Željko Tanjić zajedno s prorektorima prof. dr. sc. Gordanom Črpićem, prof. dr. sc. Emilijom Marinom i prof. dr. sc. Hrvojem Štefančićem primio je u posjet Hrvatskom katoličkom sveučilištu p. Antu Tustonjića, provincijala Hrvatske pokrajine Družbe Isusove i prof. dr. sc. Ivana Šestaka, SJ, dekana Filozofskog fakulteta Družbe Isusove u Zagrebu. Povod posjeta bilo je  potpisivanje Sporazuma o suradnji Hrvatskog katoličkog sveučilišta i Filozofskog fakulteta Družbe Isusove u Zagrebu. Rektor Tanjić i prorektori HKS-a izvijestili su Provincijala i Dekana o radu HKS-a te su s uvaženim gostima razgovarali o načinima buduće suradnje. Rektor je zahvalio ocu Provincijalu i Dekanu na dosadašnjoj suradnji i pomoći u razvoju HKS-a kao i u izvođenju nastave izrazivši nadu da će ta suradnja nakon potpisivanja ovog sporazuma biti još plodnosnija. Gosti su potom zajedno s domaćinima razgledali Sveučilište.

[cycle3-ob]