U ponedjeljak, 10. siječnja 2022. godine u Vijećnici Hrvatskog katoličkog sveučilišta potpisan je sporazum između Hrvatskog katoličkog sveučilišta i Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu. Potpisivanju Sporazuma prisustvovali su: dekan Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Ante Jukić, prodekanica za znanost i međunarodnu suradnju FKIT-a prof. dr. sc. Zvjezdana Findrik Blažević i prethodni dekan FKIT-a,  a sada predsjednik uprave CWT-a i HDKI-ja prof. dr. sc. Tomislav Bolanča, prorektor za znanost Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Roberto Antolović, prorektor za međunarodnu suradnju HKS-a prof. dr. sc. Hrvoje Štefančić, prorektor za nastavu izv. prof. dr. sc. Roko Mišetić i izv. prof. dr. sc. Tamara Holjevac Grgurić s Odjela za sociologiju HKS-a.

Potpisnici Sporazuma složili su se kako se samo zajedničkim snagama i povjerenjem postižu veliki ciljevi te vjeruju da će ovaj Sporazum biti samo početak jedne uspješne suradnje na znanstvenom i istraživačkom području.