Studenti 2. godine diplomskog studija psihologije obilježili su zadnji dan nastave na Hrvatskom katoličkom sveučilištu u petak 8. lipnja 2018. u 13 sati. Tom prigodom pripremili su program za svoje nastavnike i rektora prof. dr. sc. Željka Tanjića. Program je vodila studentica Martina Gajšek koja je, nakon kratkog uvodnog govora, pozvala Rektora da se obrati studentima. Zatim je uslijedio kviz o nastavnicima koji je bio temeljen na asocijacijama vezanim uz svakog nastavnika, a na publici je bio zadatak da pogode o kome se radi. Potom su studenti podijelili diplome s personaliziranom porukom za svakog od nastavnika te im poklonili ruže. Na samom kraju programa pročelnica Odjela za psihologiju doc. dr. sc. Ljiljana Pačić-Turk zahvalila je studentima na divnom programu te im zaželjela sreću u daljnjem profesionalnom razvoju.