Poštovane studentice i studenti preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija Sestrinstvo (redovni studij),  8. prosinca 2021. održat će se  u Vijećnici (1. kat) od 14 do 16 sati drugi krug izbora za zamjenika studentskog predstavnika u Stručnom vijeću Odjela za sestrinstvo.

Studentskog predstavnika i njegovog zamjenika u stručnom vijeću pojedinog sveučilišnog Odjela biraju svi studenti iz redova redovitih studenata preddiplomskih i diplomskih sveučilišnih studija.

Studentski predstavnik i njegov zamjenik biraju se iz redova upisanih studenata druge godine redovitog preddiplomskog sveučilišnog studija i iz redova upisanih studenata prve godine redovitog diplomskog sveučilišnog studija koje izvodi pojedini sveučilišni Odjel.

Izbori se provode tajnim glasovanjem, a izabran je onaj student koji ima većinu glasova svih studenata koji su glasovali.

Glasovanju  možete pristupiti s važećom osobnom iskaznicom ili putovnicom.

Lijepo molimo da se odazovete i pristupite glasovanju.