Mrežna stranica Hrvatskoga društva bračnih i obiteljskih savjetovatelja (https://savjetovaliste.hr/) puštena je u javnost 18. svibnja.

U prostorima Hrvatskoga katoličkoga sveučilišta 18. svibnja 2019. osnovano je Hrvatsko društvo bračnih i obiteljskih savjetovatelja, 13. svibnja 2020. registrirani su kao Udruga pri Gradskom uredu za opću upravu u Zagrebu pod reg. brojem 21013435, a danas, o prvom rođendanu Društva, otvorili su i svoju mrežnu stranicu.

“Zahvalni smo Hrvatskoj biskupskoj konferenciji što je podržala osnivanje Društva, te ujedno i Hrvatskome Caritasu kao i Uredu za obitelj HBK. Radujemo se što smo mrežnu stranicu pokrenuli o 100. obljetnici rođenja Ivana Pavla II. koji je 2003. g. i pohodio Hrvatsku pod geslom “Obitelj – Put Crkve i naroda”. Zaštitnik Društva je Sv. obitelj te molimo i za njihov zagovor u našem poslanju, a geslo nam je ‘Podrži me po svojoj riječi i živjet ću’ (Ps 119,116)”, ističu iz Hrvatskoga društva bračnih i obiteljskih savjetovatelja.

Vijest: ZAGREB (IKA)