U četvrtak 17. listopada 2019. godine u dvorani “Blaženi Alojzije kard. Stepinac” otvorena je izložba “Priče iz Staljinove ulice” koja govori o 70. godina od rušenja Crkve Sv. Ćirila i Metoda u Karlovcu.

Izložbu je otvorila ravnateljica Gradskog muzeja u Karlovcu mr. sc. Hrvojka Božić.
U ime Hrvatskog katoličkog sveučilišta sve prisutne pozdravio je prorektor za organizaciju i poslovanje prof. dr. sc. Gordan Črpić, a okupljenima se obratio i kustos izložbe i autor gospodin Igor Čulig te drugi suautor gospodin Tomislav Šegina, prof. Cijelo događanje je moderirao vlč. Vlado Mikšić koji je treći autor izložbe.
Otvorenju izložbe prisustvovao je mons. Nedjeljko Pintarić,
direktor Dijecezanskog muzeja u Zagrebu koji je pozdravio sve okupljene.

Izložbu je moguće pogledati na Hrvatskom katoličkom sveučilištu na prvom i drugom polukatu.