Doc. dr. sc. Dragan Glavaš, voditelj projekta Tjelesna aktivnost i psihološka dobrobit: od navike do identiteta financiranog od našeg Sveučilišta, sudjelovao je u okruglom stolu pod nazivom Uloga tjelesne aktivnosti i profesionalnog sporta u svakodnevnom funkcioniranju i očuvanju mentalnog zdravlja na IX. Znanstveno-stručnom skupu: Osnaživanje potencijala za preventivne aktivnosti u zajednici održanom na Filozofskom fakultetu u Osijeku (od 29. rujna do 1. listopada 2022), Nadalje, na temelju rezultata istraživanja u okviru projekta na skupu je izloženo i poster izlaganje pod naslovom: Are you mostly sedentary? Do not mind; mind your physical activity mindset (autori: Dragan Glavaš, Lana Batinić, Mario Pandžić, Ivana Vrselja i Josip Bošnjaković)