U srijedu 18. listopada 2017. godine na poziv prof. dr. sc. Drage Čengića, a u sklopu predmeta Sociologija upravljanja I. na prvoj godini diplomskog studija sociologije, gospodin Nenad Bakić održao je izlaganje „Dioničarski aktivizam – primjeri iz Hrvatske”. Na kraju izlaganja studentice i studenti su svojim pitanjima sudjelovali u diskusiji s izlagačem. Nakon izlaganja uslijedio je susret gospodina Bakića s rektorom  Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željkom Tanjićem, prof. dr. sc. Dragom Čengićem i prorektorom za organizaciju i poslovanje prof. dr. sc. Gordanom Črpićem te asistentom Jeronimom Dorotićem. Svakako nam je bilo posebno zadovoljstvo ugostiti cijenjenog gospodina Bakića na predmetu i Sveučilištu na čemu mu ovim putem zahvaljujemo!