U ponedjeljak 7. lipnja 2021. u dvorani “Blaženi Alojzije kard. Stepinac” održan je završni susret studentica i studenata druge godine diplomskog sveučilišnog studija Odjela za komunikologiju sa njihovim nastavnicima. Susretu je prisustvovao rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr.sc. Željko Tanjić,  prorektor za nastavu izv. prof. dr. sc. Roko Mišetić, pročelnik Odjela za komunikologiju prof. dr. sc. Jerko Valković, zamjenik pročelnika Odjela doc. dr. sc. Anto Mikić, sveučilišni kapelan vlč. Odilon Singbo i nastavnici Odjela. Cijeli program moderirali su i osmislili sami studenti, a rektor i pročelnik Odjela za komunikologiju u svome obraćanju zahvalili su studentima što su za svoj studij izabrali Hrvatsko katoličko sveučilište i napomenuli kako su i nakon diplome uvijek dobrodošli te da je Hrvatsko katoličko sveučilište zauvijek njihova alma mater.

Sve prisutne pozdravio je i dr. sc. Ivan Uldrijan, voditelj godišta, kojem su studentice i studenti zahvalili na dostupnosti, podršci u usvajanju novih znanja i vještina.