U petak 5. lipnja 2020. u 15 sati održan je susret studenata treće godine sveučilišnog preddiplomskog studija Povijesti na Odjelu za povijest. Susretu je prisustvovao rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić, prorektorica za nastavu izv. prof. dr. sc. Ines Sabotič, prorektor za organizaciju i poslovanje prof. dr. sc. Gordan Črpić, pročelnik Odjela za povijest izv. prof. dr. sc. Mario Kevo, profesori, nastavnici i studenti Odjela. Svim prisutnima u ime studenata obratio se Hrvoje Barić zahvalivši profesorima, nastavnicima i asistentima na pomoći tijekom studija i strpljivosti tijekom davanja odgovora na njihova pitanja: Veselimo se da ćemo svoj studij nastaviti i na diplomskoj razini, te da ćemo kao i do sada kao članovi kluba studenata Odjela za povijest “Homo Volans” podržati brojna događanja i organizirati ista. Sve prisutne pozdravio je dr. sc. Tomislav Matić koji je kao voditelj godišta podržavao i bio na dispoziciji za sva pitanja studentica i studenata. Susret je zaključen zajedničkom molitvom koju je prevodio sveučilišni kapelan vlč. Odilon Singbo.

U 16 sati u predavaonici jedan održan je susret druge godine diplomskog sveučilišnog studija Povijest oba usmjerenja (Stari vijek i srednji vijek, Suvremena povijest). Susret je započeo zajedničkom molitvom koju je prevodio sveučilišni kapelan vlč. Odilon Singbo. Sve prisutne pozdravio je pročelnik Odjela izv. prof. dr. sc. Mario Kevo koji je zahvalio Upravi na dolasku te riječ prepustio rektoru prof. dr. sc. Željku Tanjiću, odnosno studentima koji su se zahvalili na podršci tijekom studiranja na Hrvatskom katoličkom sveučilištu i koji su pripremili prigodan kviz s najpopularnijim pitanjima s održanih kolokvija i ispita.