Hrvatsko psihološko društvo u suradnji s Hrvatskom psihološkom komorom organizira obilježavanje Tjedna psihologije. Ovogodišnje, jedanaesto po redu izdanje Tjedna psihologije, održat će se u razdoblju od 19. do 25. veljače nizom predavanja, radionica i seminara u cijeloj Hrvatskoj. Drugu godinu za redom Odjel za psihologiju Hrvatskog katoličkog sveučilišta pridružuje se obilježavanju Tjedna psihologije pod nazivom – HKS u Tjednu psihologije: studenti i nastavnici zajedno. Jednodnevnim bogatim programom, u petak 23. veljače 2018. godine, profesori i studenti Odjela za psihologiju obilježili su Tjedan psihologije. Pozdravne riječi uputio je rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. željko Tanjić i pročelnica Odjela za psihologiju doc. dr. sc. Ljiljana Pačić Turk, a nakon pozdravnih govora uslijedila su prva predavanja i radionice.