Već tradicionalno, naš se Odjel za psihologiju priključuje obilježavanju tjedna psihologije u Hrvatskoj. Program će se održati u četvrtak 17. 2. 2022. od 10 sati na daljinu preko aplikacije MS Teams. Studenti Odjela za psihologiju, zajedno sa svojim nastavnicima, pripremili su vrlo aktualna i zanimljiva predavanja i/ili radionice o važnim temama iz područja psihologije.

Cjelokupan program, kao i poveznice za priključivanje, možete pronaći na poveznici.

Uz to, Klub studenata psihologije Hrvatskog katoličkog sveučilišta „Hexis“ također nastavlja tradiciju Noći psihologije. Program će se održati u četvrtak 17. 2. i petak 18. 2. od 17:30, a sudionici će u događanju moći sudjelovati uživo ili na daljinu putem MS Teams-a. Više o samom programu Noći psihologije možete pronaći ovdje.

Nadamo se da ćete pronaći nešto za sebe i pridružiti nam se!

Odjel za psihologiju HKS-a!