HRVATSKO KATOLIČKO SVEUČILIŠTE

Ilica 242

Zagreb, 10. veljače 2022. godine

Temeljem članka 4. i članaka 10. do 14. Uredbe o raspisivanju i provedbi javnog natječaja i internog oglasa u državnoj službi (Narodne novine, broj 78/17) i objavljenog Natječaja, Komisija za provođenje postupka prijma (u daljnjem tekstu: Komisija) objavljuje

OBAVIJEST O TESTIRANJU KANDIDATA

I. Pismeno testiranje kandidata koji ispunjavaju uvjete Natječaja za zasnivanje radnog odnosa za radna mjesta:

1. Javni službenik na radnom mjestu I. vrste – rukovoditelj (načelnik) odjela u područnoj službi (Voditelj Odjela) u Službi za strateško planiranje, razvoj i projekte; Odjel za projekte, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od 6 mjeseci – 1 izvršitelj;

1. Javni službenik na radnom mjestu I. vrste – stručni savjetnik (Stručni savjetnik) u Službi za strateško planiranje, razvoj i projekte; Odjel za projekte, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od 6 mjeseci – 1 izvršitelj.

objavljenog u Narodnim novinama broj 8/2022 od 19. siječnja 2022. godine obavještavaju se o pismenom testiranju koje će se održati 16. veljače 2022. godine (srijeda) u sjedištu Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Ilica 242, Zagreb u predavaonici 1 (prvi kat, lijevo) s početkom                     u 9,00 sati.

Pismeno testiranje sastoji se od provjere poznavanja:

– Zakon o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (Narodne novine, broj 123/03, 198/03, 105/04, 174/04, 02/07, 46/07, 45/09, 63/11, 94/13, 139/13, 101/14, 60/15, 131/17),
– provjere znanja svjetskog jezika,

– provjere znanja rada na računalu.

Svaki dio provjere znanja, sposobnosti i vještina (Zakon o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (Narodne novine, broj 123/03, 198/03, 105/04, 174/04, 02/07, 46/07, 45/09, 63/11, 94/13, 139/13, 101/14, 60/15, 131/17), provjere znanja svjetskog jezika, provjere znanja rada na računalu) vrednuje se bodovima od 0 do 10. Bodovi se mogu utvrditi decimalnim brojem, najviše na dvije decimale. Smatra se da je kandidat zadovoljio na provedenoj provjeri znanja, sposobnosti i vještina, ako je za svaki dio provedene provjere dobio najmanje 5 bodova.

II. Razgovor (intervju) s kandidatima za radno mjesto:

1. Javni službenik na radnom mjestu I. vrste – rukovoditelj (načelnik) odjela u područnoj službi (Voditelj Odjela) u Službi za strateško planiranje, razvoj i projekte; Odjel za projekte, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od 6 mjeseci – 1 izvršitelj,

koji zadovolje na provedenoj provjeri znanja, sposobnosti i vještina (pisani dio testiranja) održat će se 16. veljače 2022. godine (srijeda) u sjedištu Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Ilica 242, Zagreb (ulaz s dvorišne strane) u dvorani 11 (prizemlje, desno) s početkom u 13,00 sati.

1. Javni službenik na radnom mjestu I. vrste – stručni savjetnik (Stručni savjetnik) u Službi za strateško planiranje, razvoj i projekte; Odjel za projekte, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od 6 mjeseci – 1 izvršitelj,

koji zadovolje na provedenoj provjeri znanja, sposobnosti i vještina (pisani dio testiranja) održat će se 17. veljače 2022. godine (četvrtak) u sjedištu Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Ilica 242, Zagreb (ulaz s dvorišne strane) u dvorani 11 (prizemlje, desno) s početkom u 12,00 sati.

III. Osobe koje nisu podnijele pravodobnu ili potpunu prijavu ili ne ispunjavaju formalne uvjete Natječaja, kao ni opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa ne smatraju se kandidatima prijavljenima na natječaj o čemu će biti obaviješteni putem e-pošte najkasnije 2 dana prije dana održavanja pismenog testiranja.

Pismenom testiranju mogu pristupiti kandidati koji dođu u zakazano vrijeme i prije pismenog testiranja dokažu identitet osobnom iskaznicom ili putovnicom. Kandidat koji nije pristupio pismenom testiranju više se ne smatra kandidatom u postupku.

Za vrijeme pismenog testiranja kandidatima nije dozvoljeno napuštati predavaonicu u kojoj se obavlja pismeno testiranje, razgovarati s ostalim kandidatima, koristiti se zakonima, drugom literaturom i bilješkama, koristiti mobilni uređaj ili druga komunikacijska sredstva. Zbog povrede navedenih pravila kandidat će biti udaljen s pismenog testiranja, a postignuti rezultat Komisija neće priznati niti ocijeniti.

Dvorana će biti pripremljena sukladno epidemiološkim mjerama i uputama. Pri ulasku na Sveučilište potrebno je izmjeriti tjelesnu temperaturu, dezinficirati ruke te koristiti vlastitu zaštitnu masku za lice.

Komisija za provođenje postupka prijma