Poštovane studentice i studenti,

izbori za studentskog predstavnika i njegovog zamjenika u Stručno vijeća Odjela za  sestrinstvo održat će se dana 24. studenoga 2021. godine (srijeda) u vremenu od 14.00 do 16.00 sati u prostorijama Hrvatskog katoličkog sveučilišta (Vijećnica).

Studentskog predstavnika i njegovog zamjenika u stručnom vijeću pojedinog sveučilišnog Odjela biraju svi studenti iz redova redovitih studenata preddiplomskih i diplomskih sveučilišnih studija.

Studentski predstavnik i njegov zamjenik biraju se iz redova upisanih studenata druge godine redovitog preddiplomskog sveučilišnog studija i iz redova upisanih studenata prve godine redovitog diplomskog sveučilišnog studija koje izvodi pojedini sveučilišni Odjel.

Izbori se provode tajnim glasovanjem, a izabran je onaj student koji ima većinu glasova svih studenata koji su glasovali.

Glasovanju se može pristupiti s važećom osobnom iskaznicom ili putovnicom.

Pozivaju se svi studenti preddiplomskog i diplomskog studija da se odazovu izborima.