Poštovani studenti preddiplomskih i diplomskih sveučilišnih studija,
pozivamo vas na izbore za studentske predstavnike i njihove zamjenike u stručnim vijećima sveučilišnih odjela te na izbore za studentske predstavnike i njihove zamjenike u Senat koji će se održati u srijedu 11. prosinca 2019. u niže navedenim terminima:

1. izbori studentskog predstavnika i njegovog zamjenika za Odjel za komunikologiju, Odjel za psihologiju, Odjel za povijest i Odjel za sociologiju:

srijeda 11. prosinca 2019. od 11 do 13 sati u Vijećnici (1. kat desno)

2. izbori za studentskog predstavnika i njegovog zamjenika u Stručno vijeće Odjela za sestrinstvo:

srijeda 11. prosinca 2019. od 15 do 17 sati ispred Vijećnice (1. kat desno)

3. izbori za studentske predstavnike i njihove zamjenike u Senat

srijeda 11. prosinca 2019. od 11 do 13 sati ispred Vijećnice (1. kat desno)

Pravo glasovanja imaju svi studenti preddiplomskih i diplomskih sveučilišnih studija.
Izbori se provode neposredno tajnim glasovanjem, a izabranim studenskim predstavnikom smatra se student koji će dobiti većinu glasova svih studenata koji će pristupiti glasovanju.
Glasovanju možete pristupiti s važećom osobnom iskaznicom ili putovnicom.