OBAVIJEST O PROMJENI TERMINA – TESTIRANJE KANDIDATA

Testiranje kandidata koji ispunjavaju uvjete Natječaja za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto:

1. stručni suradnik u Uredu rektora na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od 6 mjeseci – 1 izvršitelj;

objavljenog u ”Narodnim novinama”, broj 110/2017 od 15. studenoga 2017. godine obavještavaju se o pismenom testiranju koje će se održati dana 24. studenoga 2017. godine (petak) u sjedištu Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Ilica 242, Zagreb u predavaonici broj 3 u 10 sati.

Testiranje se sastoji od provjere poznavanja:

– Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju,

– svjetskog jezika(prednost ima engleski jezik) i

– rada na osobnom računalu.

Razgovor (intervju) s kandidatima koji zadovolje na provedenoj provjeri znanja, sposobnosti i vještina održat će se 24. studenoga 2017. godine (petak) u sjedištu Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Ilica 242, Zagreb u Uredu broj 14 u 12,30 sati.

3. viši stručni referent (tajnik) u Službi za stručno-administrativne, opće i tehničke poslove; Odjel za pravne, kadrovske i poslove studija na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od 6 mjeseci – 1 izvršitelj;

objavljenog u ”Narodnim novinama”, broj 110/2017 od 15. studenoga 2017. godine obavještavaju se o pismenom testiranju koje će se održati dana 24. studenoga 2017. godine (petak) u sjedištu Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Ilica 242, Zagreb u predavaonici broj 4 u 10,30 sati.

Testiranje se sastoji od provjere poznavanja:

– Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju

– rada na osobnom računalu.

Razgovor (intervju) s kandidatima koji zadovolje na provedenoj provjeri znanja, sposobnosti i vještina održat će se 24. studenoga 2017. godine (petak) u sjedištu Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Ilica 242, Zagreb u Uredu broj 103 u 15 sati.

4. spremač u Službi za stručno-administrativne, opće i tehničke poslove; Odjel za opće i tehničke poslove; Odsjek za tehničke poslove na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od 6 mjeseci – 1 izvršitelj;

objavljenog u ”Narodnim novinama”, broj 110/2017 od 15. studenoga 2017. godine obavještavaju se o testiranju koje će se održati dana 24. studenoga 2017. godine (petak) u sjedištu Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Ilica 242, Zagreb u Uredu broj 4 u 8 sati.

Testiranje se sastoji od utvrđivanja:

– znanja,

– sposobnosti i vještina,

– interesa,

-profesionalnih ciljeva i motivacije kandidata za rad u službi,

– te rezultata ostvarenih u njihovu dosadašnjem radu.

5. viši informatički referent u Sveučilišnoj informatičkoj službi; Odjel za informacijske sustave, aplikacije i podatkovno središte na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od 6 mjeseci – 1 izvršitelj;

objavljenog u ”Narodnim novinama”, broj 110/2017 od 15. studenoga 2017. godine obavještavaju se o pismenom testiranju koje će se održati dana 24. studenoga 2017. godine (petak) u sjedištu Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Ilica 242, Zagreb u predavaonici broj 11 u 9 sati.

Testiranje se sastoji od poznavanja:

– Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju,

– svjetskog jezika (prednost ima engleski jezik),

– rada na osobnom računalu.

Razgovor (intervju) s kandidatima koji zadovolje na provedenoj provjeri znanja, sposobnosti i vještina održat će se 24. studenoga 2017. godine (petak) u sjedištu Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Ilica 242, Zagreb u Uredu za konzultacije – 313 u 11 sati.