HRVATSKO KATOLIČKO SVEUČILIŠTE

10000 Zagreb,

Zagreb, 14. veljače 2022. godine

OBAVIJEST O PROMJENI TERMINA – RAZGOVOR (INTERVJU) S KANDIDATIMA

Pristupnici koji ispunjavaju uvjete Natječaja objavljenog u Narodnim novinama broj 8/2022 od 19. siječnja 2022. godine, za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto:

Javni službenik na radnom mjestu I. vrste – stručni savjetnik (Stručni savjetnik) u Službi za strateško planiranje, razvoj i projekte; Odjel za projekte, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od 6 mjeseci – 1 izvršitelj

obavještavaju se o promjeni termina razgovora (intervjua) s kandidatima koji zadovolje na provedenoj provjeri znanja, sposobnosti i vještina i promjeni dvorane u kojoj će se razgovor (intervju) održati. Slijedom navedenog, razgovor (intervju) s kandidatima održat će se 17. veljače 2022. godine (četvrtak) u 14,00 sati, u sjedištu Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Ilica 242, Zagreb u dvorani 10 (prizemlje, desno).

Komisija za provođenje postupka prijma