Dana 8. studenoga 2021. godine u vremenu od 11:00 do 13:00 sati provedeni su izbori za studentskog predstavnika u Stručno vijeće Odjela za sociologiju i 26. studenoga 2021. drugi krug izbora za zamjenika studentskog predstavnika u Stručno vijeće Odjela za sociologiju, sukladno članku 20. Statuta Hrvatskog katoličkog sveučilišta, članku 20. Pravilnika o studijima i studiranju Hrvatskog katoličkog sveučilišta i Odluke Stručnog vijeća Odjela za sociologiju od 5. listopada 2021. (KLASA: 602-04/21-08/26, URBROJ: 498-03-02-04-04/2-2-01).

Temeljem izbornih rezultata, za studentskog predstavnika u Stručno vijeće Odjela za sociologiju izabrana je Gabrijela Bajić, studentica I. godine diplomskog sveučilišnog studija Sociologija, a Matija Miličević-Gregov, student I. godine diplomskog sveučilišnog studija Sociologija na Odjelu za soociologiju Hrvatskog katoličkog sveučilišta izabran je za zamjenika Gabrijele Bajić, studentske predstavnice u Stručnom vijeću Odjela za sociologiju.

Izabranoj studentskoj predstavnici i njenom zamjeniku čestitamo na izboru i želimo puno uspjeha u radu.

PROČELNIK

izv. prof. dr. sc. Mario Bara