Dragi maturanti,

s obzirom na epidemiološku situaciju i kako bismo vam, razumijevajući okolnosti u kojima ste se našli, olakšali postupak prijave za upis na preddiplomske sveučilišne studije, izvješćujemo vas da se prijave vrše bez dodatnih uvjeta (pristupnog intervjua) i bodovanja izbornih predmeta.

Važna obavijest za pristupnike koji žele upisati dvopredmetni sveučilišni studij: ako ste se prijavili za upis na dvopredmetni studij Povijest ili Sociologija, ne zaboravite se prijaviti i na drugi dvopredmetni studij!  Potrebno je zadovoljiti uvjete upisa na oba studija – odabrati kombinaciju –  kako biste postali naš student!

PAZITE! Prijava je potpuna u 2 koraka:

1. KORAK – prijavite se putem aplikacije Postani student do 24. lipnja 2020. do 23:59!

2. KORAK – uplatite i dostavite dokaz o uplati troškova razredbenog postupka na  dodatne.provjere@unicath.hr  do 24. lipnja 2020. do 23:59!   Dostava dokaza o uplati je obavezna!

Kako ispuniti uplatnicu?  Predlošci uplatnica

• Prijava na jedan studij = 150,00 kuna, osim za psihologiju = 250,00
  • Prijava na dva ili više studija = 150, + 50,00 + 50,00…,
  • Prijava na studij psihologije + jedan ili više drugih studija = 250,00 + 150,00 + 50,00  + 50,00…