Da je vrhunski umjetnik i glazbenik, pokazao je to legenda hrvatske duhovne glazbe Čedo Antolić na koncertnoj promociji novog dvostrukog albuma „Nakon svega“, u izdanju Laudata, održanoj u punoj zagrebačkoj „Komediji“ u četvrtak, 22. studenog. Iako djeluje već više od četiri desetljeća na glazbenoj sceni, Čedo i nadalje ostaje uzor mnogima – osobito mladima, ali i svojim kolegama. Kako je to i sam rekao, djelovati kao umjetnik i glazbenik velik je blagoslov. Koncert je bio i humanitarnog karaktera, jer se dio prihoda od prodaje ulaznica donirao udruzi Krijesnica, koja pomaže djeci i obiteljima u suočavanju s malignim bolestima. Na CD-u „Nakon svega“ možete poslušati 18 pjesama nastalih kroz nekoliko godina stvaralaštva duhovne glazbe Čede Antolića. Nadamo se da ćemo Čedu Antolića uskoro slušati i na Hrvatskom katoličkom sveučilištu.