Sport je na Hrvatskom katoličkom sveučilištu vrlo cijenjen, a i sretni smo da vrsni sportaši s izvanrednim sportskim rezultatima biraju naše Sveučilište za mjesto studiranja. Među njih se ubraja i skupina odbojkašica i odbojkaša koji pod stručnim vodstvom trenera Odbojkaškog kluba Olimpik marljivo treniraju i nastupaju u različitim ligama, uz svesrdnu podršku našeg docenta na Odjelu za sociologiju i vice-guvernera HNB-a dr. sc. Romana Šubića. Podrška na sportskim natjecanjima, pljesak, glasno bodrenje nekada su ključan trenutak za obrat rezultata što će našim odbojkašicama i odbojkašima značiti u novoj ligi koja upravo započinje!

Od ove nedjelje, 24. studenoga 2019. godine, oni trebaju vaše dlanove i grla za glasno navijanje na utakmicama odbojkaške lige zagrebačkih fakulteta. U zanimljivoj i jakoj konkurenciji nastupat će naši odbojkaši i odbojkašice. Natjecanja se održavaju u dvorani Kineziološkog fakulteta. Odbojkašice nastupaju u 10 sati, a odbojkaši u 12 sati. Vidimo se na KIF-u!