Hrvatsko katoličko sveučilište posjetila je u četvrtak 10. ožujka 2016. godine zastupnica albanske, bošnjačke, crnogorske, makedonske i slovenske nacionalne manjine u Hrvatskom saboru gospođa Ermina Lakaj Prljaskaj.

IMG_1576

Sastanku su uz gospođu Lakaj Prljaskaj nazočili rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić, prorektor za međunarodnu suradnju prof. dr. sc. Emilio Marin, prorektor za organizaciju i poslovanje prof. dr. sc. Goran Črpić, asistent Odjela za komunikologiju HKS-a Kristijan Sedak i asistent gospođe Lekaj Prljaskaj  Ivan Sesar.

IMG_1574Nakon što je uvodno predstavio Hrvatsko katoličko sveučilište prof. dr. sc. Željko Tanjić je prihvatio inicijativu gospođe Ermine Lekaj Prljaskaj koja je predložila da Hrvatsko katoličko sveučilište zajedno s Albanskom katoličkom misijom u Zagrebu bude suorganizator znanstvenog simpozija o Majci Tereziji. Uskoro će biti objavljen sastav organizacijskog odbora koji će odrediti datum održavanja znanstvenog skupa.