Aurelia Tamò-Larrieux suorganizirala je zajedno s Christophom Lutzom, Eduardom Fosch-Villarongom, Antonom Fedesovim i Antom Čartolovnijem međunarodnu konferenciju GoodBrother Privacy-friendly and Trustworthy Technology for Society 28. lipnja 2022. u Zagrebu.

Konferencija je imala za cilj unaprijediti znanje o etičkim koncep tima kao što su privatnost, povjerenje i transparentnost (AAL) tehnologija, posebno pridonoseći proširenjem novih koncepata i tema kao što su privatnost prema dizajnu, prekomjerno povjerenje, personalizirana transparentnost. Organizatori su pozvali 16 izlagača da raspravljaju o svojim interdisciplinarnim pristupima koji obuhvaćaju društvene, pravne znanosti, etiku i istraživanja u računalstvu i inženjerstvu.

Predstavljeni sažeci mogu se pronaći na web stranici konferencije. Na YouTube kanalu Hrvatskog katoličkog sveučilišta moguće je pronaći snimke pozvanih govornika, prof. dr. Esther Keymolen (Sveučilište u Tilburgu) i izvanrednog prof. dr. Jaap-Henka Hoepmana (Sveučilište Radboud), kao i sesije Technology Meets (Privacy) Law, Ethics, and Society; Privacy and Trust Perceptions; and Social Issues and Contextualized Questions.

Konferencija je povezana s posebnim izdanjem časopisa Digital Society koje zajedno uređuju organizatori na temu konferencije. Članke za ovo posebno izdanje moguće je predati do kraja listopada 2022. godine.