U petak 27. veljače 2015. godine održala se na Novigradu na Dobri korizmena duhovna obnova za sveučilišne nastavnike i djelatnike HKS-a.

Naši nastavnici i djelatnici zajedno s Upravom Sveučilišta sudjelovali su u duhovnim razmišljanjima koje je vodio izv. prof. dr. sc. Ante Crnčević s KBF-a Sveučilišta u Zagrebu na temu Molitva-Korizma-Šutnja.

Sudionici su slavili zajedničku svetu misu u kojoj su naše Sveučilište preporučili našem duhovnom zaštitniku blaženom Alojziju Stepincu.

Nakon objeda zajedničko druženje završili su posjetom frankopanskog grada Novigrada, čije se ruševine uzdižu nad rijekom Dobrom, i molitvom pobožnosti križnog puta u prirodi.

Zahvaljujemo fra Anti na poticajnim mislima i prisutnosti koja je obogatila našu korizmenu duhovnu obnovu.