Gospodin Berislav Bećarević iz Wolongonga u Australiji prošli je tjedan ponovno posjetio Hrvatsko katoličko sveučilište. Tom je prilikom ponovno donirao Hrvatskom katoličkom sveučilištu staru, vrijednu i rijetku građu. Donacija sadrži više inkunabula i starih knjiga iz 15., 16., 17. i 18. stoljeća, kao i vrlo stare dijelove rukopisa na papirusu i dijelove inkunabula. Među darovanim djelima nalaze se i Legenda Aurea, iz 1480., Cornucopiae, N. Perotusa, Essai sur L’histoire Naturele da la Mer Adriatique pa le Doctoer Vataliano Donati iz 1758. i Sexta etas mundi, fol. CCXLV i CCXLVI iz Liber Chronicarum.

Ovim vrijednim darom Hrvatsko katoličko sveučilište povećava svoj fond vrlo starih i vrijednih kodeksa i knjiga.

Zahvalni smo gospodinu Bećareviću na ovoj nesvakidašnjoj i nadasve vrijednoj donaciji.