Izv. prof. dr. sc. Marija Ćurlin s Medicinskog fakulteta 28. i 29. travnja sudjelovala je u kongresu Svjetske organizacije za Billingsovu ovulacijsku metodu (WOOMB International) pod nazivom THE “BILLINGS REVOLUTION” 70 YEARS LATER: From Fertility Knowledge to Personalized Medicine. Kongres je u Rimu organiziralo Katoličko sveučilište Svetog Srca (Università Cattolica del Sacro Cuore), a dr. sc. Ćurlin je održala predavanje „The Billings Ovulation Method and reproductive health: building the health awareness“ te je zajedno s prof. Kristinom Pavlović predstavila organizaciju WOOMB Croatia. U sklopu posjeta Rimu također je posjetila i Centro di Ricerca e Studi sulla Salute Procreativa (CeRiSSaP) gdje je dogovorila znanstvenu suradnju s istraživačima toga Centra.